Haftalık Burç Yorumları (16.03.2020 – 22.03.2020)

0
9

Haftalık Burç Yorumları (16.03.2020 – 22.03.2020)

Merhaba kadinnediyo.com ziyaretçileri…  Yeni bir haftaya merhaba dediğimiz bugün ve haftanın diğer günlerinde sizler için en iyi dileklerimizi sunuyoruz. Bu hafta sizleri bekleyen gelişmeleri öğrenmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. İşte haftanın burç yorumları… (16.03.2020-22.03.2020)

Haftalık Burç Yorumları…

Koç Burcu:

Koç burcu bu hafta içine kapanabilir. Ruh haliniz kimseyle görüşmek veya konuşmak istemeyebilir kısacası insanlardan uzak durmak istemeyebilirsiniz. Özellikle sizi sıkan kişi ve durumlardan kaçmak bu hafta en çok başvurduğunuz davranış olacaktır.

Boğa Burcu:

Sevgili Boğalar bu hafta sizin en büyük probleminiz ikili ilişkiler ile ilgili olacak. Kafanıza takılan, kafanızı karıştıran konular üzerine gitmek isteyeceksiniz ancak; aldığınız cevaplar veya tepkiler sizi üzebilir bu yüzden dikkatli adım atın.

İkizler Burcu:

İkizler burcu bu hafta iş ve kariyer hayatında sürpriz ve güzel gelişmeler yaşayabilir. Elinizdeki işleri tamamlamak da dâhil olmak üzere kendinizi geliştirebileceğiniz ve kapasitenizi ortaya çıkaracak yeni sorumluluklara hazır olun.

Yengeç Burcu:

Bir süredir aşk hayatında yaşadığınız ikilemler canınızı sıkmasın sevgili Yengeçler… Bu hafta aşk hayatınızdaki sorunları çözümlemek adına karşı taraftan yeni adımlar görebilirsiniz. Sizin de bu konuda karşılık vermeniz ile işler yoluna girebilir.

Aslan Burcu:

Aslan burcu bu hafta bir süredir görüşmediği bir arkadaşı ile aradaki buzları eritebilir. Alacağınız haber ile gerçekleşecek bu gelişme sonrası aranızdaki bağ tekrar eskisi kadar güçlü ve sağlam olabilir.

Başak Burcu:

Başak burcu kendisi ile ilgili birkaç haftadır devam eden olumsuz düşüncelere bu hafta ortasına kadar yine meyilli olmaya devam ediyor. Ayrıca; kendinizi yetersiz hissedeceğinizden ortamlarda biraz gergin olabilirsiniz. Ancak; hafta sonuna doğru bu düşüncelerden ufak ufak kurtuluyorsunuz.

Terazi Burcu:

Terazi burcunun yıldızı bu hafta aşk ve romantizm üzerine yükseliyor. Aşk hayatınızda sizi heyecanlandıracak ve düşünce kalıplarınızı yıkacak bazı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Diğer taraftan ise bu hafta sağlık konularına biraz önem göstermeniz iyi olacaktır.

Akrep Burcu:

Maddi konular bu hafta Akrep burcunun an gündem maddesi oluyor. Düzensiz ve plansız harcamalarınız sebebi ile birkaç haftalık bir süre içerisinde sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Sonrasında aile desteği ile biraz düzelme gerçekleşebilir.

Yay Burcu:

Sevgili Yaylar bu hafta partnerinizle birlikte bazı ciddi kararlar verebilirsiniz. Bu kararların destekleyicisi olarak birikim planlarınızı hayata geçirmek için adım atabilirsiniz. Ancak; yeni kararlarınız sebebi ile eğitim sürecinden bazı fedakârlıklar yapmanız gerekebilir.

Oğlak Burcu:

Sevgili Oğlaklar bu hafta yakın çevrenizden bir kişi ile paylaştığınız bir sır veya biri hakkında yaptığınız eleştiri sebebi ile moral bozucu günler yaşayabilirsiniz. Arkadaşınızın ikinizin arasındaki konuyu başkasına anlatmış olması zaten başlı başına üzücü ve güven kırıcı bir mevzu…

Kova Burcu:

Sevgili kovalar yıldızın bu hafta iş ve kariyer konularında yükseliyor. Küçük çaplı bir terfi veya iş yerinizde daha mutlu olacağınız bir görev için adınızın geçmesi muhtemel olarak gözüküyor.

Balık Burcu:

Sevgili Balıklar, normalde keskin bir yapınız olmasa bile birkaç haftadır üzerinizdeki baskı ve huzursuzluk sebebi ile radikal birkaç karar verebilirsiniz. İş yerinizde görev değişikliği veya ikametinizi değiştirmek gibi düşünceleri içeren bu kararlar size kısa süreli bir rahatlık sağlayabilir.

            Teşekkürler.

Atalanta,

Bilgilendirme : Öncelikle bir rahatsızlığınız varsa doktorunuza başvurunuz. Sitedemizde yer alan bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini tutmamaktadır. Bitkilerin kabul görülmüş faydalarından bahsedilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here