Haftalık Burç Yorumları (23.03.2020 – 29.03.2020)

0
14

Haftalık Burç Yorumları (23.03.2020 – 29.03.2020)

Merhaba kadinnediyo.com ziyaretçileri…   Mart ayının sonuna yaklaştığımız bu hafta içerisinde sizi bekleyen gelişmeler ve fırsatlar, dikkat etmeniz gerekenler… Haftalık burç yorumları ile yine birlikteyiz… (23.03.2020-29.03.2020)

Haftalık Burç Yorumları…

Koç Burcu:

Sevgili Koçlar, Bahar mevsimine girdiğimizden bugüne içinizdeki değişiklikl arzusunu fark ettiğinize eminiz. İş, eğitim, ev, araba hemen hemen her konuda yeniye geçiş arzusu benliğinizi kaplıyor. Bu kadar köklü değişik zorlamak olsa da ufak tefek değişiklikler belki sizin için daha iyi olabilir.

Boğa Burcu:

Sevdiğinizle aranızda bulunan soğuk duvarlar ikinizin de geri adım atmamasından kaynaklanıyor. Ancak; bu ilişkiyi yürütmek istiyorsanız biraz gururunuzdan ödün vermeniz gerekecek. Belki de içinizdeki huzursuzluğu da bu şekilde çözebilirsiniz.

İkizler Burcu:

Sevgili İkizler iş hayatınızın yoğunluğunun size dinlenmeye fırsat vermediğini artık fark etmelisiniz. Tabi ki çalışmak güzel bir şey ama bu kadar yoğun çalışmanın ileriye dönük hem fiziksel hem de zihinsel sağlık problemlerine yol açabileceğini de hesaba katmanız gerekmekte…

Yengeç Burcu:

Asabi bir yapınız olmamasına rağmen çevrenizden bir kişinin etkisi ile önümüzdeki birkaç gününüzü gergin geçirebilirsiniz. Bu gerginliği atlatmak için çözüm olarak ise; çevrenizden biraz uzaklaşmak veya mesafe koymak gerekebilir.

Aslan Burcu:

Sevgili Aslanlar bu hafta partnerinizle yaşayacağınız problemler sizi biraz üzebilir. Partnerinizin sizi anlamadığı düşüncesine kapılabilir ve bu sebepten ayrılık da dâhil bazı radikal düşüncelere kapılabilirsiniz. Ancak; biraz sabır göstererek bu durumun düzelmesi için fırsat tanımanızı öneririz.

Başak Burcu:

            Başak burcu bu haftadan itibaren birkaç hafta aşka geliyor. Partnerinizi sevgiye boğabilir ve onu biraz sıkabilirsiniz. Ona kendisi için vakit oluşturabileceği boşluklar vermeye çalışın. Ayrıca; maddi konularda kendinizi biraz daha frenlemenizi öneririz.

Terazi Burcu:

Terazi burcu bu hafta maddi rahatlama yaşayabilir. Uzun zamandır geri dönmesini beklediğiniz alacaklarınızdan bir veya bir kaçı bu hafta çözülebilir. Bu arada aile içerisinde huzur bozan bir akrabanız ile ufak ama can sıkıcı sorunlar yaşayabilirsiniz.

Akrep Burcu:

Sevgili Akrepler bu hafta sizin için birçok faklı konuda yeni gelişmeler getiriyor. Partnerinizle sevginizin yenilenmesi, aile içi kırgınlıkların çözülmesi, evcil hayvanınız varsa sağlık problemleri ve maddi konularda hareketlilik size yoğun bir hafta yaşatacak…

Yay Burcu:

Bu hafta yakın çevrenizden birinin size duyduğu kıskançlığa şahitlik edebilirsiniz sevgili Yaylar… Beklenmedik bu çıkış karşısında üzülecek ve hayal kırıklığına uğrayacaksınız. Diğer taraftan ise kariyerinizle ilgili güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Oğlak Burcu:

            Sevgili oğlaklar bu hafta iletişiminiz yükselişe geçiyor. Hoşlandığınız karşı cinse açılmanız için doğru zaman olabilir. Bu arada kendinizi olduğunuz gibi ne eksik ne fazla anlatın. Aksi halde ilerleyen zamanda kendinizi affettiremeyeceğiniz durum oluşabilir.

Kova Burcu:

            Sevgili Kovalar ve yükselen kovalar, bir süredir nedenini bilmediğiniz stres atakları geçiriyordunuz. Sağlığınızı olumsuz etkileyen bu durum sonrası artık harekete geçmenin zamanı geldi. Sizi strese sokan olayları belirleyin ve artık çözümlemeye çalışın.

Balık Burcu:

            Sevgili Balıklar, bir süredir düşündüğünüz değişimi sonunda kabulleniyorsunuz. Bu arada güven problemi yaşayabilirsiniz. Kime güvenmeniz gerektiği konusunda yaşadığınız ikilem sonrası karar vermek oldukça zor olacak…

            Teşekkürler.

Atalanta,

 

Bilgilendirme : Öncelikle bir rahatsızlığınız varsa doktorunuza başvurunuz. Sitedemizde yer alan bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini tutmamaktadır. Bitkilerin kabul görülmüş faydalarından bahsedilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here