Haftalık Burç Yorumları (06.04.2020 – 12.04.2020)

0
182

Haftalık Burç Yorumları (06.04.2020 – 12.04.2020)

Merhaba kadinnediyo.com ziyaretçileri…  Yorumlarımız ile haftanızın nasıl geçeceğini sizlere anlatmaya devam ediyoruz… (06.04.2020-12.04.2020)

Haftalık Burç Yorumları…

Koç Burcu:

Sevgili Koçlar, bahar mevsiminin kendini iyiden iyiye hissettirmeye başlayacağı bu hafta siz de çiçek açmaya başlıyorsunuz. Hemen adapte olabileceğiniz birkaç değişiklik bu hafta sizi bekliyor olacak…

Boğa Burcu:

Boğa burcu bu hafta hayatına yeni bir yön vermek isteyebilir. Ancak; bazı duygularınız sizi bu düşünceden alıkoyabilir. Duygularınız veya mantığınız arasında kalabilirsiniz…

İkizler Burcu:

Sevgili İkizler bu hafta maddi açıdan nefes alabileceğiniz hatta kısmi rahatlayabileceğiniz bir hafta olabilir. Beklediğiniz bir paranın gelmesi veya ailenizden alacağınız destek ile bütçeniz biraz rahatlayacaktır.

Yengeç Burcu:

Yengeç burcu bu haftaya açık bir zihinle başlıyor. Yenilikçi fikirler üretebileceğiniz bu hafta ayrıca; haksızlıklara karşı bir duruş da gösterebilirsiniz. Diğer yandan iş yerinizden bir kişi ile sözlü polemik yaşayabilirsiniz.

Aslan
Aslan Burcu:

Aslan burcu bu hafta yapısına pek uygun olmasa da aşk hayatı ile ilgili çevresinin desteğine ihtiyaç duyabilir. Yakın arkadaş veya aile içerisinden kardeş veya yakın bir kuzenden bu desteği görmek isteyebilirsiniz. Ancak; istediğiniz desteği bulamayabilir ve hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

Başak Burcu:

Sevgili başaklar üzgünüz ki bu hafta bir ayrılık yaşayabilirsiniz. Yıldızınız bu hafta aşk ve romantizm konularında alçalışa geçiyor. Ancak; kariyer ve iş hayatınızla ilgili yıldızınız aksine yükselişe geçiyor. Bu hafta iş yerinizde olumlu gelişmeler yaşanabilir.

Terazi Burcu:

Geçmişte size yapılan haksızlıklar ve kötülüklere karşı hala içinizde bir şeyler olabilir. Bu yüzden geçmişinize dönmek ve temizlemek istiyorsunuz. Ancak; bazen geçmişi unutmak ve önünüze bakmak en iyisidir.

Akrep Burcu:

Sevgili Akrepler, bir süredir planladığınız bir turistik seyahati iptal etmek zorunda kalabilirsiniz. Ancak; bu size kendinizle baş başa kalma fırsatı oluşturacak ve inanın buna ihtiyacınız var…

Yay Burcu:

Yay burcunda bu hafta farkındalık yükseliyor. İnsanların sizi çok çabuk etkileyebildiğini fark etmeniz ile başlayacak bu farkındalık sonucu, belki de hayatınıza yeni bir yön vermeniz gerekebilir.

Oğlak Burcu:

Kararsızlığın bir süredir daimi üyesi olan Oğlaklar yine bir ikilem içerisinde kalacak… Sonradan pişmanlık yaşadığınız bu ikilemler artık canınızı sıkmaya başladı. İyi veya kötü bir karar almak kararsızlıktan daha iyi olacaktır…

Kova Burcu:

Sevgili Oğlaklar bu hafta tüm yakın çevrenizin ilgi odağı olabilirsiniz. Sizden fikir almak veya bazı anılarını sizle paylaşmak isteyebilirler. Bu durum hoşunuza gitse de yoğunluğunuzun artmasına hazırlanın…

Balık Burcu:

Sezgileri güçlü bir burç olan Balıklar, bu hafta aile içerisinde hâkimlik yapmak ve büyük kararlar vermek zorunda kalabilir. Çevrenizde oluşturduğunuz güven duygusu ile bazı konularda sizin kararlarınıza ihtiyaç duyulabilir.

            Teşekkürler.

Atalanta,

 

Bilgilendirme : Öncelikle bir rahatsızlığınız varsa doktorunuza başvurunuz. Sitedemizde yer alan bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini tutmamaktadır. Bitkilerin kabul görülmüş faydalarından bahsedilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here