Maydanoz Kürü İle Kolay Zayıflama

0
185

Maydanoz Kürü İle Kolay Zayıflama

            Merhaba kadinnediyo.com ziyaretçileri… Kilo problemi yaşayan her kadın zayıflamak için ciddi mücadeleler vermekte. Diyetisyenlerden başlayan süreç, spor ve diğer zayıflama uygulamaları ile devam edebiliyor. Ancak; daha önce denemeyenler için yeni bir zayıflama önerimiz var. Birçok uzmanında onayını almış bu kür sayesinde zayıflamanız ve sağlığınıza destek olmanız mümkün olabiliyor. İşte Karşınızda Mucize Zayıflama Formülü Maydanoz kürü…

Maydanoz Kürü Nedir?

Maydanoz kürü son zamanların en çok konuşulan zayıflama uygulaması olarak oldukça popüler olmaya başladı. Birçok güvenilir alternatif tıp uzmanının da önerileri ile insanlar bu kürü denemeye başladılar. Birçoğu da olumlu sonuçlar alarak kamuoyu ile bu deneyimlerini paylaştılar. takip edememiş olanlar için kısaca bilgi verecek olursak; metabolizmayı hızlandırarak zayıflama sağlayan bu kür ayrıca, yüksek tansiyon, böbrek, mesane, israr yolu enfeksiyonları, karaciğer yağlanması ve ince barsak hastalıklarına karşı tam bir şifa kaynağıdır.

Hazırlanacak kürden 15 gün boyunca günde 1 su bardağı içilerek uygulanan kür sayesinde vücuttaki fazla su atılır, yağlar çözülerek erimesi kolaylaşır ve kilo verilir. Yalnız olabilecek olumsuz etkileri bertaraf etmek için uzmanların tavsiyesi gereğince 15 gün kullanıldıktan sonra tekrar başlamak için en az 10 gün ara verilmelidir.

Maydanoz Kürü Nasıl Hazırlanır?

Maydanoz kürünü hazırlamak için 1 demet maydanoz sapları ile birlikte iyice yıkanır. 1-2 adet limon sıkılarak suyu çıkarılır. Önce maydanozlar sapları ile birlikte karıştırıcı geçirilerek, üzerine hazırlanan limon suyu ve 2 bardak ılık su eklenir. Daha sonra hepsi birlikte tekrar karıştırılarak, maydanozların suyunu iyice bırakması için bir süre bekletilir. Maydanozların suyunu bırakmasından sonra kür kullanıma hazır hale gelecektir.

Atalanta,

Bilgilendirme : Öncelikle bir rahatsızlığınız varsa doktorunuza başvurunuz. Sitedemizde yer alan bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini tutmamaktadır. Bitkilerin kabul görülmüş faydalarından bahsedilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here