Aşırı Samimi Yorumlar İle Burçların Kötü Yanları

0
87

Aşırı Samimi Yorumlar İle Burçların Kötü Yanları

       Merhaba kadinnediyo.com ziyaretçileri… Şimdiye kadar hep burçların en iyi özelliklerini sizlere anlatmıştık. Ancak; malumumunuz her burcun kötü yanları da mevcut. Şimdi size mizahi bir dilde burçların kötü yanlarından da bahsetmek isteriz. Sakın bunları ciddiye alıp da bize kızmayın. Tamamen espri amaçlı bir yazıdır.J

Komik Burç Yorumları…

 • KOÇ: Seni gidi hiçbir şeyi beğenmeyen, kendisini dünyanın en akıllısı zaten koç seni… Herkese öğütler ver, ukalalık tasla, ama kimse sana kızmasın, küsmesin. Böyle bir şey yok maalesef!

 

 • BOĞA: Sevgili Boğa sen ayrı bir inceleme-araştırma konusu olmalısın. Dünyanın bütün bilim adamları toplanıp seni araştırmalı. İnat var, dik kafalılık var. Bir de yetmezmiş gibi kafayı iş ile bozmuşsun.

 

 • İKİZLER: Kendinden çok şey verip karşıdakinden hiçbir şey almıyorsun. Yani zekânın tam çalışmadığını düşünebilirsin. Ayrıca; seri katillerin ve şizofren hastaların çoğunun İkizler burcundan çıktığı söyleniyor bilgin olsun.

 

 • YENGEÇ: Bu ne yapmacıklıktır be yengeç. Sen sadece başkaları ile ilgileniyormuş gibi görünmeye çalışan suni bir şeysin. Çevrendeki kimse bu yapmacıklığı ve sahteliğe inanmıyor haberin olsun.

 • ASLAN: Arkandan seninle dalga geçtiklerinden haberin yok kendini Dünya’nın kralı zannediyorsun. Kendini beğenmişlik konusunda kimse eline su dökemez. Ne eleştiri kabul edebiliyorsun ne de kimsenin tavsiyesini dinliyorsun.

 

 • BAŞAK: Aşırı detaycı ve titiz olduğunu mu zannediyorsun? Etrafındakiler senin dedektiflik huylarından bıkmaya başladı. Zaten yeterince soğuk ve evhamlı birisin bari etrafındakileri rahat bırak.

 

 • TERAZİ: Yok sanatçı ruhluyum yok şu kadar vizyonluyum. Sadece konuşuyorsun. İcraata gelince ortada bir şey yok. Zaten aklı bir karış havada birinden daha fazlası da beklenmez.

 

 • AKREP: Sen yok musun sen! İçten pazarlıklı akrep seni. Aşırı itici tavırlarınla herkese bezdirmeye devam et! Cinayet kurbanlarının çoğunun Akrep burcu olduğunu biliyor muydun?

 

 • YAY: Dünya yansa umurunda olmaz değil mi? O sinir bozucu şen-şakraklığın, umursamazlığın artık sinir bozucu olmaya başladı. Yeteneksizlik ve beceriksizliğini çok iyi bildiğinden yazmaya gerek yoktur herhalde…

 

 • OĞLAK: Bu kadar sağlamcı olmayı bırak da hayatını yaşa biraz. En ufak bir risk almaktan bile kaçınan korkağın tekisin! Aile içerisinde bile istenmeyen biri olarak çok şey mi bekliyorum!

 

 • KOVA: Güya çok girişken çok atik birisin ya artık bunları görmek istiyoruz. Hayatı hep arkadan takip etmeyi, milleti taklit etmeyi bırakmalısın. Başkalarının hayat hikâyelerini de kendin yaşayamadığın için mi kendininmiş gibi anlatıyorsun bir türlü anlayamadım.
 • BALIK: Paranoyaklıkta çığır açtın maşallah. Herkes seni takip ediyor herkes senin kuyunu kazıyor. O seni kıskandı, şu seni şikâyet etti. Artık bırak bu masalları. Kimsenin seni taktığı bile yok, sadece herkes kadar özelsin!

 

Not: Yorumlar mizah amaçlıdır.

 

            Atalanta,

Bilgilendirme : Öncelikle bir rahatsızlığınız varsa doktorunuza başvurunuz. Sitedemizde yer alan bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini tutmamaktadır. Bitkilerin kabul görülmüş faydalarından bahsedilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here