Haftalık Burç Yorumları (27.04.2020 – 03.05.2020)

0
163

Haftalık Burç Yorumları (27.04.2020 – 03.05.2020)

Merhaba kadinnediyo.com ziyaretçileri… Astronomik hareket ve fenomenlerin bu hafta sizleri nasıl etkileyeceğini merak edenler lütfen buraya… Haftalık burç yorumlarımıza devam ediyoruz…  (27.04.2020-03.05.2020)

Haftalık Burç Yorumları…

Koç Burcu:

Sevgili Koçlar, birkaç haftadır kendinizi kimseye açamamak veya kimse ile hatırı sayılır bir paylaşımda bulunamamış olmak sizi biraz gerginleştirmeye başladı. İlginizi başka yerlere yöneltmeyi denemelisiniz.

Boğa Burcu:

Boğa ve yükselen Boğalar bu hafta içerisinde şansı yıldızınız yükselişe geçiyor. Çözümsüz kalmış veya kararsız kaldığınız konularda beklenmedik derecede doğru kararlar ve çözümler alabilirsiniz.

İkizler Burcu:

Bu haftalarda aşırı eleştirel bir yapıya bürünüyorsunuz sevgili İkizler… Etrafınızdakilerden olumsuz tepkiler almanıza sebep olacak bu durumun ileriye dönük dostluklarınızı etkilemesine izin vermemelisiniz.

Yengeç Burcu:

Sevgili Yengeçler, bu hafta yalnızlık duygusu sizi içten içe sarmaya başlıyor. Yakın çevrenizle aranıza giren zorunlu ayrılık en çok sizi etkilemekte ve kişilerin hayatınızdaki yerini ve önemini kavramanıza yardımcı olmakta…

Aslan Burcu:

Sevgili Aslanlar geçmişinizde yaptığınız yanlışlar ve bilmişlikler ile ilgili bolca düşünme vaktiniz oluyor. Yaptığınız hataları tekrarlamamak için bunlar üzerine giderek ileriye dönük davranış ve kararlarınızın daha temkinli olmasını sağlayabilirsiniz.

Başak Burcu:

Başak burcu üzerinde bu hafta kariyer yıldızı yükselişe geçiyor. Kariyerinizde uzun dönemli bir yükselişin ilk basamağı bu hafta gerçekleşebilir. Ayrıca aileniz hususunda biraz daha özenli ve ilgili olmalısınız.

Terazi Burcu:

Eğitim ve iş hayatınızdaki yoğunluk artabilir sevgili teraziler. Siz bir denge burcu olsanız da bu durum sizi biraz yorgun düşürebilir. Belki hayatınızdaki konuları önem sırasına koymalı ve buna göre hareket etmeniz fayda sağlayabilir.

Akrep Burcu:

Akrep burcu bu hafta ikili ilişkilerin zorlu burcu olacak. Romantik ilişkiniz de dâhil olmak üzere karşı tarafı biraz zorlayabilir ve karşılığında olumsuz tepkiler alabilirsiniz. Kafanızdakileri netleştirmek size biraz yardımcı olabilir.

Yay Burcu:

Sevgili Yaylar maddi konular bu haftaki gündeminizin ağırlıklı konusu olacak. Bir borcun dönmesi muhtemel ayrıca; ailenizden bir kişiden beklediğiniz bir maddi destek var ise, olumlu sonuç alabilirsiniz.

Oğlak Burcu:

Sorumluluklarınızı yerine getirmiş olmanın rahatlığı ile bu hafta kendinize bolca vakit ayıracağınız günler sizi bekliyor sevgili Oğlaklar… Rehavete kapılmadan biraz keyfini çıkarmanız önümüzdeki günler için güzel bir başlangıç olabilir.

Kova Burcu:

Sevgili Kova burcu, bu hafta siz birçok kızgın ve kıskanç kişinin hedefindesiniz. Özellikle iş ve sosyal çevrenizde size karşı belli kişiler tarafından biriken kin ve kıskançlık, ilerleyen günlerde canınızı sıkabilir.

Balık Burcu:

Balık burcu ve yükselen balıklar bu hafta yaşam standartlarınızı biraz daha yükseğe çekmek için bazı adımlar atabilirsiniz. İlk olarak kendinize daha iyi bir ev veya daha iyi bir araba almak fikri ile gelişen bu durum, yenilenmenizi sağlayabilir.

            Teşekkürler.

Atalanta,

 

Bilgilendirme : Öncelikle bir rahatsızlığınız varsa doktorunuza başvurunuz. Sitedemizde yer alan bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini tutmamaktadır. Bitkilerin kabul görülmüş faydalarından bahsedilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here