Haftalık Burç Yorumları (11.05.2020 – 17.05.2020)

0
7

Haftalık Burç Yorumları (11.05.2020 – 17.05.2020)

Merhaba kadinnediyo.com ziyaretçileri…  Bu hafta sizi bekleyen olumlu ve olumsuz gelişmeler ile karşınıza çıkabilecek fırsatlar hakkında öğrenmek isteyecekleriniz burada… (11.05.2020-17.05.2020)

Haftalık Burç Yorumları…

Koç Burcu:

Sevgili Koçlar ev ve aile ortamında adını koyamadığınız bir huzursuzluk ve gerginlik var ise bu hafta sonlanacak. Ayrıca; aşk hayatınızı kontrol altında tutmaktan vazgeçmelisiniz. Bırakın aşk içinizden aksın ve sizi yönlendirsin…

Boğa Burcu:

Bu hafta ortasında yönetici gezegeniniz Venüs Retro hareketine başlıyor sevgili boğalar. Bu sebeple, özgüveninizde artış yaşayacaksınız. Alınması gereken ve bir süredir ertelediğiniz keskin kararları bu hafta içerisinde alabilirsiniz.

İkizler Burcu:

Sevgili İkizler bu hafta Merkür’ün hareketlerinin etkisi ile iletişiminiz yükselişe geçiyor. İkna kabiliyetinizin ve kendinizi ifade etmenizin daha kolay olacağı bu hafta ayrıca; ev düzeninizde bazı değişiklikler yapma isteğiniz olabilir.

Yengeç Burcu:

Sevgili Yengeçler bu hafta sizin için en önemli ve en hassas konu iş ortamınız olacak. İş yerindeki davranışlarınıza ve iş arkadaşlarınız ile sohbetlerinizde daha dikkatli olmanız, olası bir yanlış anlaşılmayı önlemek adına fayda sağlayabilir.

Aslan Burcu:

Aslanlar ve yükselen aslanlar bu hafta sağlık konuları sizin önceliğiniz olacak… Olası hastalık belirtilerini dikkate almanız gerekli, ayrıca; kendinize biraz vakit ayırmalı daha doğrusu kendinizi dinlemeye ve anlamaya vakit ayırmalısınız.

Başak Burcu:

Yönetici gezegeniniz Merkür’ün bu haftaki hareketleri en çok İkizleri etkileyecek olsa da Başakları da maddi konularda etkileyecek. Maddi konularda şansınız yükselebilir ve maddi konu içeren gelecek planlarınız için fırsatlar oluşabilir.

Terazi Burcu:

Sevgili Teraziler Venüs’ün Retro hareketi sebebi ile bu hafta hemen hemen her konuda önyargılarınız oluşabilir. Hafta sonuna doğru biraz daha azalacak bu durum sonrası ise; yargılarınız içe dönük yani kendiniz hakkında oluşmaya başlayabilir.

Akrep Burcu:

Sevgili Akrepler bu hafta Mars ve Merkür’ün etkileri ile empati yoğunluğunuz oluşabilir. Etrafınızdakilere karşı aşırı hassas ve duygusallaşabilirsiniz. Bu hassasiyeti yeni bir başlangıç yapmak için bir fırsata dönüştürmek ise sizin elinizde…

Yay burcu
Yay Burcu:

Sevgili Yaylar bu hafta sizin dikkat etmeniz gereken konu sırlarınız. Yönetici gezegeniniz Jüpiter’in etkisi ile biraz fazla konuşma isteği oluşabilir. Bu konuşma içerisinde sırlarınızı başkalarına verebilirsiniz. İleride pişman olmamak için biraz kendinizi tutmanız gerekebilir.

Oğlak Burcu:

Oğlak burcunu bu hafta içerisinde maddi konular etkileyecek. Planlı alacaklarınızda gecikmeler yaşanabilir. Bu durum da sizi biraz olumsuz etkileyecektir. Ayrıca; bu hafta içerisinde iş ve kariyer planlarınızla ilgili acele kararlar vermemeye çalışmalısınız.

Kova Burcu:

Sevgili Kovalar bu hafta aile içerisinde kıskançlık kaynaklı bazı olumsuzluklar yaşayabilirsiniz. Aile büyüklerinizin devreye girmesi ile biraz yatışır gibi olsa da kalıcı kırgınlıklar yaşanabilir.

Balık Burcu:

Sevgili Balıklar bu hafta Mars burcunuza doğru ilerliyor. Bu sebeple iş ve kariyerinizi ilgilendiren bazı güzel gelişmeler yaşanabilir. Ayrıca; biraz kararlı olmanız ilerleyen günlerde kariyer sıçramaları için fayda sağlayacaktır.

            Teşekkürler.

Atalanta,

 

Bilgilendirme : Öncelikle bir rahatsızlığınız varsa doktorunuza başvurunuz. Sitedemizde yer alan bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini tutmamaktadır. Bitkilerin kabul görülmüş faydalarından bahsedilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here