Haftalık Burç Yorumları (18.05.2020 – 24.05.2020)

0
10

Haftalık Burç Yorumları (18.05.2020 – 24.05.2020)

Merhaba kadinnediyo.com ziyaretçileri…  Astrolojik fenomen ve hareketlerin burçlar üzerindeki etkilerini yorumlamaya devam ediyoruz. İşte bu hafta burçları bekleyen gelişmeler… (18.05.2020-24.05.2020)

Haftalık Burç Yorumları…

Koç Burcu:

Sevgili Koçlar bu hafta enerjiniz yükselişte, bunu iyi değerlendirmeli ve yeni şeyler denemeye kendinizi cesaretlendirmelisiniz. Diğer taraftan iş hayatınız üzerine biraz daha detaylı düşünme fırsatınız oluşabilir.

Boğa Burcu:

Boğa burcu ve yükselen Boğalar, bu hafta hırslı yapınızı ilişkiniz üzerine yoğunlaştırıyorsunuz. Mevcut ilişkiniz konusunda çelişkide kalabilir ve hırs yapabilirsiniz. Çözüm için partnerinizle açık ve net olarak konuşmalısınız.

İkizler Burcu:

İkizler burcu bu hafta kendisini anlayan ve ona yeni bir yaşam düzeni sunacak bir kişi ile tanışabilir. Daha önce belirlediğiniz kıstas ve hedeflerin dışında olsa da bu yeni süreci deneme cesareti göstermelisiniz.

Yengeç Burcu:

Sevgili yengeçler geçmişte haksızlığa uğradığınız bir olay bu günlerde tekrar gündeme gelebilir. Geçmişte fırsatını bulamadığınız savunmayı yaparak kendinizi aklayabilirsiniz. Diğer taraftan, bu hafta içerisinde aşk hayatınız ile ilgili ani kararlar vermemeye çalışın.

Aslan Burcu
Aslan Burcu:

Sevgili Aslanlar romantik ilişkiler başta olmak üzere ikili ilişkilerde başkalarının üzerinize etki etmesine fazlasıyla müsaade ediyorsunuz. Bu yüzden ikili ilişkilerde güvenilmez bir tutum sergilemektesiniz. Bu konuda kendinizi biraz sorgulamanız gerekebilir.

Başak Burcu:

Başak burcu bu hafta kendisini sorumluluklarına yoğunlaşırken bulabilir. Hatta bu konuda biraz iddia ve hırs etkenleri de devreye girmiş olabilir. Bu yüzden yapmanız gereken süreci iyice tartarak net kararlar almaya çalışmak olmalıdır.

Terazi Burcu:

Bir süredir uzak kaldığınız sosyal çevreniz sebebi ile hafif depresif bir psikoloji sizi sarmış olabilir. Bu sebeple, ihtiyacı olan kişilere yardım eli uzatmak veya ihtiyaçlarında yardımcı olmak psikolojinizi rahatlatacaktır.

Akrep Burcu:

Sevgili Akrepler bu hafta sevdiğiniz bir kişinin sizi üzmesi olası gözükmektedir. Ağız dalaşı ve kırgınlık içeren bir küsme yaşayabilirsiniz. Diğer yandan ise; aşk hayatınızda şansınız yükselişe geçiyor. Aradığınız mutluluğu bulmaya bir adım daha yaklaşmaktasınız.

Yay Burcu
Yay Burcu:

Sevgili Yaylar kendinizi ruhsal olarak yormaya bu hafta da devam ediyorsunuz. Artık kendinize gelmek adına bir adım atmanız şart oldu. Önceliklerinizi belirlemeli ve eskiye dönmek için kendinize biraz zaman ayırmalısınız.

Oğlak Burcu:

Oğlak burcunun bu hafta iletişim konusunda şansı yükseliyor. İkili ilişkilerde problem çözücü bir tutum sergileyebilirsiniz. Ayrıca; toplum önünde yapmanız gereken bir konuşma veya sunum var ise bu hafta etkinizi artırmak için büyük bir fırsat olabilir.

Kova Burcu:

Kova burcu bu hafta değişikliklerin başrolünde olacak. Kendinizde de dâhil birçok beğenmediğiniz konuya el atmak ve değiştirmek isteyeceksiniz. Bunu yaparken yakın bir dostunuzdan yardım ihtiyacı hissedebilirsiniz.

Balık Burcu:

Sevgili balıklar bir süredir hesapsız yaptığınız harcamalar sebebi ile bu hafta maddi konular canınızı sıkmaya başlayabilir. Kendinize bir ödeme planı oluşturmak ve gereksiz masraflardan kaçınmak için bir şeyler yapmaya başlamalısınız.

            Teşekkürler.

Atalanta,

 

Bilgilendirme : Öncelikle bir rahatsızlığınız varsa doktorunuza başvurunuz. Sitedemizde yer alan bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini tutmamaktadır. Bitkilerin kabul görülmüş faydalarından bahsedilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here