Haftalık Burç Yorumları (25.05.2020 – 31.05.2020)

0
10

Haftalık Burç Yorumları (25.05.2020 – 31.05.2020)

Merhaba kadinnediyo.com ziyaretçileri…  Hayatınızda sizi bekleyen ne gibi gelişmeler olacak. Öğrenmek isteyenler buraya… Haftalık burç yorumlarımızla sizlerleyiz. (25.05.2020-31.05.2020)

Haftalık Burç Yorumları…

Koç Burcu:

Sevgili Koçlar bu hafta yoğun duygu patlamaları yaşayabilir ve kendinizi kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Ani sinirlenmeler ve çevrenizdekilere karşı sert tavırlar sergileyebilirsiniz. Ancak tedirgin olmayın bu yoğunluk hafta sonuna doğru normale dönmeye başlayacak.

Boğa Burcu:

Boğa burcu bu hafta kendi iç hesaplaşmasını yaşıyor. Yakın tarihte yanlış davrandığınız bir kişiye karşı yaptıklarınızdan pişman olabilirsiniz. Diğer yandan bu hafta tanışacağınız yeni kişilerle sosyal çevreniz genişliyor.

İkizler Burcu

İkizler Burcu:

Sevgili İkizler bu hafta alınganlığınız ve kompleksiniz en üst sınırda… İş hayatınızda bu hafta ön plana çıkacak kişiler sebebi ile kendi yeterliliğinizi sorgulayabilirsiniz. Bu yüzden biraz gergin ve stresli olabilirsiniz.

Yengeç Burcu:

Yengeç burcu bu hafta aile içerisinden alacağı destek ile aile kavramını ve önemini biraz daha derin idrak edebilecek. Ayrıca; kararsızlıklarınızdan kurtulmalı ve net kararlar almaya başlamalısınız.

Aslan Burcu:

Sevgili Aslanlar bu hafta yönetici gezegeninizin etkisi ile algınız oldukça yüksek. Bu sebeple etrafınızdakileri sıkıcı bulabilir ve onları yetersiz olduklarını düşünebilirsiniz. Sohbet ortamlarından kaçmaya çalışacaksınız ve elinizdeki işleri erteleme eğiliminde olacaksınız.

Başak Burcu:

Başaklar bu hafta kendilerini yorgun ve isteksiz hissedebilirler. Enerjinizin azalmasından kaynaklı bu durumdan kurtulabilmek için sakın kendinizi bırakmayın. Elinizdeki işleri yavaş yavaş bile olsa bitirmeye odaklanın.

Terazi Burcu:

Teraziler bu haftanın en cesurları… Uzun süredir açılmak istediğiniz bir kişi var ise bu hafta tam sırası olabilir. Ayrıca; bu cesaret sadece romantik konularda olmayacak bu yüzden atmanız gereken başka adımlar var ise; bunlarla ilgili de harekete geçmeye hazır olun.

Akrep Burcu:

Sevgili Akrepler bu hafta sizin için güven tazeleme zamanı… Bu hafta sizin geçmişteki başarılı işlerinizi ve sonuçlarınızı hatırlamak ve kendinizi yenilemek için fırsat oluşturabileceğiniz bir süreç olacak…

Yay Burcu:

Sevgili Yaylar ve yükselen Yaylar, artık harcamalarınızı kontrol altına almak ve bir miktar birikim yapmak için doğru zaman geldi. Yaz tatili için yaptığınız planların sizin için zulüm değil keyif olması için atmanız gereken adımları artık ertelemeyin.

Oğlak Burcu:

Sevgili Oğlaklar bu hafta aşk hayatınızda yükselen yıldızın etkisi ile güzel ve mutlu günler sizi bekliyor olacak. Evlilik planları kuruyorsanız doğru zaman olabilir. Sevgiliniz yok ise bu hafta karşınıza doğru kişi çıkabilir.

Kova Burcu:

Kova burcu bir süredir kendisini yenilemek için önündeki hedeflere ulaşmak yerine kendisine devamlı yeni hedef koymaya çalışıyordu. Ancak; bu hafta bu hamlenin yanlış ve etkili bir yöntem olmadığını kavrıyor. Önceliği elinizdeki iş ve önünüzdeki hedeflere verdiğinizde adımlarınızın hızlanmasına ve heyecana hazır olun.

Balık Burcu:

Sevgili Balıklar bu hafta sizin için içe dönük ve karamsar olarak başlayabilir. Ancak ailenize yönelmeniz sizi rahatlatacaktır. Aradığınız huzur ve sakinliği ev hayatınızda bulabileceksiniz.

            Teşekkürler.

Atalanta,

 

Bilgilendirme : Öncelikle bir rahatsızlığınız varsa doktorunuza başvurunuz. Sitedemizde yer alan bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini tutmamaktadır. Bitkilerin kabul görülmüş faydalarından bahsedilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here