Burçlar Sevgisini Nasıl Gösterir?

0
108

Burçlar Sevgisini Nasıl Gösterir?

            Merhaba kadinnediyo.com ziyaretçileri… Astrolojik olayların, gezegenlerin hatta yıldızların insanoğlu üzerindeki etkilerini bilmeyen yoktur. Peki, bu astrolojik olaylar aşk hayatınız konusunda sizi nasıl yönetiyor? Sevgiyi nasıl yönetiyor? Veya Sevginizi nasıl göstermenizi sağlıyor? İşte sorularınızın cevapları geliyor…

Hangi Burç Sevgisini Nasıl Gösterir?

 • Koç Burcu:

Sabırsız bir yapıya sahip Koçlar, aşk ve sevgi konusunda da sabırsızdır. Hoşlandığı birisi ile hemen konuşmak ve görüşmek ister. Eğer ret cevabı almışsa da peşinden koçmadan veya can sıkmadan yoluna devam eder. Koç burcu ile ilişkide ana başlıklarınız hız, macera, yeni keşifler ve tecrübelerdir. Bu arada ilişkide kendisinden başka lider istemez…

 

 • Boğa Burcu:

Boğa burcu aşk ve güzellikler için yaratılmış gibidir. Bunda Venüs’ün çcuğu olmasının etkisi büyüktür. Rutini seven değişime ayak uyduramayan Boğa’lar uzun süreli ilişkilerin insanıdır. İlişkilerinde sadakat ve eğlence ön plandadır.

 

 • İkizler Burcu:

İletişim becerileri güçlü olan İkizler, ilişkilerinde hep konuşan belki de biraz gevezelik yapıp karşısındakini sıkan bir âşıktır. Farklı konulardan konuşmayı sever, yapı olarak da değişkendir. Oldukça sosyal olan İkizler için ilişki, sohbet, eğlence ve yeni şeyler demektir.

 

 • Yengeç Burcu:

Yengeçler romantik ilişkiler için biçilmiş kaftandır. Tam bir ilişki burcudur. Önceliği hep partnerinin mutluluğudur. Film izlemek ve romantik gezileri çok sever. Ailesine düşkündür ve sevdiği zaman çok sadık ve bağlıdır.

 • Aslan Burcu:

Aslanlar normal hayatındaki ön planda olma arzusunu ilişkilerinde de gösterir. Sevdiğini koruyucu bir şekilde sahiplenir ve bunu da herkese gösterir. İlişkide her şeyin en iyisini ister. Kutlamalar veya özel günleri asla unutmaz ve hep sevdiğini gösterecek ihtişamlı hediyeler tercih eder. Dürüstlük ve ön planda olmak ilişkide aradığı özelliklerdir.

 

 • Başak Burcu:

İlişki konularında zor beğenen ve detaylara takılan Başaklar sevgilerinde de bu yüzden zor sevgilidir. Sevdiğini sahiplenir ve kıskanır ancak; Basit konulardan çıkardığı analiz sonuçları ile partnerini gereksiz konularla itham edebilir.

 

 • Terazi Burcu:

Teraziler için romantik bir ilişki olmazsa olmazdır. Sevmek ve sevilmek ünlük hayatının bir parçasıdır. İlişkide arayışı huzur ve mutluluktur. Sohbet etmek günlük rutinlerini anlatmak bile terazileri mutlu etmeye yeter.

 

 • Akrep Burcu:

Tutkunun ve cinselliğin zirvesinde olan Akrepler, ilişkide güven ve uyuma çok önem verirler. Yalan asla affetmeyecekleri bir hatadır. Partnerine karşı oldukça ilgilidir ve karşılığında da ilgi bekler.

 

 • Yay Burcu:

Yay burcu ilişkilerde de normal hayatındaki gibi özgürlüğü sever. Sevdiğinin çok üzerine düşmez kendi üzerine düşülmesini de istemez. Onu kısıtlamadan ilişkiyi yürütmek gerekir. Seyahat ve plansız hareketleri çok sever. İlişkilerde pozitif ve yüksek enerjilidir.

 

 • Oğlak Burcu:

Oğlaklar sorumluluklarının farkındadır. Biraz görev yapar gibi davransa da ilişkilerinde sadık ve anlayışlıdır. Mantığı elden bırakmaz ve buna göre hareket eder. İlişkilerdeki ana başlıkları; ciddiyet, ağırbaşlılık ve kurallardır.

 • Kova Burcu:

Oldukça dışadönük bir burç olan Kovalar kıskançlığa gelemez ama kendisi aşırı kıskançtır. Sürpriz yapmayı çok sever. Bazen bilmiş ve ukala davranabilir ancak bu davranışları sempatik olduğunu düşündüğünden yapar. İlişkide ana başlıkları, hoşgörü ve sadakattir.

 

 • Balık Burcu:

Hayalperest, hassas ve fedakâr Balıklar ilişkilerinde de hep verici taraftır. Sevdiği için fedakârlık yapmak ister. Sevgisini gösterme şekli bir nevi budur. Ancak; karşılığında sevgi ve şefkat beklerler. İlişkilerinde ki ana başlıklar, hayal ötesi bir ilişki yaşama isteği ve bunun için yapabileceği fedakârlıklardır…

 

Atalanta,

 

Bilgilendirme : Öncelikle bir rahatsızlığınız varsa doktorunuza başvurunuz. Sitedemizde yer alan bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini tutmamaktadır. Bitkilerin kabul görülmüş faydalarından bahsedilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here