Haftalık Burç Yorumları (29.06.2020 – 05.07.2020)

0
35

Haftalık Burç Yorumları (29.06.2020 – 05.07.2020)

Merhaba kadinnediyo.com ziyaretçileri…  Gezegenlerin hareketleri ve bu hareketler neticesinde size getirecekler hakkında yorumlarımız ile yine birlikteyiz… (29.06.2020-05.07.2020)

Haftalık Burç Yorumları…

Koç Burcu:

Sevgili Koçlar bu hafta özellikle sağlık konularında hassas ve dikkatli olmanızı öneririz. Ayrıca; çevrenizden bir kişinin sizin üzerinden prim yapmaya çalıştığını fak edebilir ve biraz hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

Boğa Burcu:

Boğa burcu bu hafta yardımsever bir yapıya sahip olmanın maddi zorlukları ile karşılaşabilir. Yardım etmek adına kendinizi fazla hırpalamamanız gerekmektedir. Diğer yandan aile içerisinde kardeşler arasında bir problem yaşanması muhtemel gözükmekte…

İkizler Burcu:

İkizler burcu çevresindekilerin etkisinde kalmaya devam ediyor. Çevrenizdekilerin sizin için verdiği kararları uygulamak sizi biraz yoruyor. Belki de kendinizi biraz daha özgür bırakmaya çalışmalı ve kararlarınızı kendiniz vermelisiniz.

Yengeç Burcu:

Sevgili Yengeçler bu hafta içerisinde sizi maddi rahatlığa geçirecek bir fırsat yakalayabilirsiniz. Ayrıca; yıldızınız kariyer konusunda da yükselişe geçiyor. İş hayatınızda yeni ve güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Aslan Burcu:

Sevgili Aslanlar bu hafta ben odaklı davranmayı en azından bir miktar bile olsa azaltmanız gerekiyor. Çevrenizdekilere oldukça antipatik gelen bu davranışlar neticesinde kaybettiklerinizin farkına varmanın vakti geldi.

Başak Burcu:

Başaklar bu hafta güven problemleri yaşamaya başlayabilir. Sevdiğiniz bir kişiden gelen veya gelecek bir tavır sebebi ile yaşayacağınız hayal kırıklığı sizi biraz daha temkinli olmaya yöneltecektir.

Terazi Burcu:

Sevgili Teraziler bu hafta aşk hayatınız yükselişe geçiyor. Romantik sürprizler ve aşk dolu bakışlara hazırlıklı olun. Ayrıca; bu hafta sağlığınıza önem vermeniz ileriye dönük sağlığınızı korumanız açısından önem arz ediyor.

Akrep Burcu:

Akrepler bu hafta duygusal yoğunluk ve karmaşıklık yaşayabilirler. Karar alırken bu duygusallığın etkisinde kalmamak için çevreniz ile fikir alış verişi yapmanız fayda sağlayabilir.

Yay Burcu:

Sevgili yaylar bu hafta için bir yatırım planınız var ise ertelemenizi önerebilir. Aksi halde ufak tefen olumsuzluklar yaşayabilir ve yatırımınızdan kayıp yaşayabilirsiniz. Ayrıca; bu hafta iletişim eksikliği oluşabilir.

Oğlak Burcu:

Sevgili Oğlaklar bu hafta Satürn’ün Retro hareketi yapmasından kaynaklı olarak özgüveniniz yükselişe geçiyor. Önemli bir karar almak veya önemli bir görüşme yapmak planlarınız arasında ise bu hafta en uygun zaman olabilir.

Kova Burcu:

Kova burcu bu hafta manevi duygulara yönelebilir. İçinizdeki dolduramadığınız boşluğu doldurmak için yöneleceğiniz yardım veya hayır işleri sizi rahatlatabilir. Ayrıca; plansız bir kısa süreli tatil planı için gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Balık Burcu:

Sevgili balıklar bu hafta yönetici gezegeninizin etkisi ile tükenmişlik duygularınız yükselebilir ve hayata dair beklentilerinizde düşüş yaşayabilirsiniz. Bir süre devam edecek bu depresif haliniz etrafınızdakileri biraz endişelendirebilir.

            Teşekkürler.

Atalanta,

 

Bilgilendirme : Öncelikle bir rahatsızlığınız varsa doktorunuza başvurunuz. Sitedemizde yer alan bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini tutmamaktadır. Bitkilerin kabul görülmüş faydalarından bahsedilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here