Haftalık Burç Yorumları (06.07.2020 – 12.07.2020)

0
125

Haftalık Burç Yorumları (06.07.2020 – 12.07.2020)

Merhaba kadinnediyo.com ziyaretçileri…  Astroloji köşemizin siz değerli ziyaretçileri için yorumlarımızla sizleri bekleyen gelişmeleri anlatmaya devam  edeceğiz… (06.07.2020-12.07.2020)

Haftalık Burç Yorumları…

Koç Burcu:

Sevgili koçlar bu haftadan itibaren hayatınızda köklü değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Rutin yaşam tarzınızdan veya günlük aktivitelerinizden sıkıldığınız için başka arayışlara başlayabilirsiniz.

Boğa Burcu:

Boğa burcunun bu hafta yoğunluğu iş ve kariyer olanları üzerine devam ediyor. Yeni bir iş görüşmesi veya terfi ile ilgili bir sürpriz görüşme yaşayabilirsiniz. Ayrıca; aşk hayatınızda ertelediğiniz bazı problemler gün yüzüne çıkabilir.

İkizler Burcu:

İkizler burcu bu hafta ikili ilişkilerinde biraz sert bir mizaç sergileyebilir. Geçtiğimiz hafta yaşanan Dolunayın etkisi ile gerçekleşecek bu durum sebebi ile çevrenizden olumsuz tepkiler ve dönüşler alabilirsiniz.

Yengeç Burcu:

Sevgili yengeçler iş hayatınızda yaşanan yoğunluk bu hafta ortasından sora biraz azalacak ve artık tatil planlarına yoğunlaşabileceksiniz. Bu arada karşınıza gayrimenkul bir yatırım fırsatı çıkabilir.

Aslan Burcu:

Sevgili Aslanlar bu hafta sizin için oldukça zor geçebilir. İletişim problemleri yaşayacağınız hafta içerisinde sevdiklerinizden alacağınız tepkiler sizi biraz üzebilir. Ayrıca; kendinizi değersiz ve yalnız hissedebilirsiniz.

Başak Burcu:

Başak burcu geçtiğimiz hafta yaşanan dolunaydan en çok etkilenen burç olarak ön plana çıkıyor. Ayın etkisi ile psikolojiniz biraz hırpalanabilir ve kaygı atakları geçirebilirsiniz. Çevrenizden destek almak bu süreci kolay atlatmanızı sağlayacaktır.

Terazi Burcu:

Sevgili teraziler bu hafta enerjiniz yükselişe geçiyor. Hayatın dengesini yeniden bulmuş gibi bir duygu içerisinde güzel ve eğlenceli günler sizi bekliyor olacak. Bu arada birikim yapma fikri size cazip gelebilir.

Akrep Burcu:

Sevgili Akrepler, özgüveninizin yüksek olacağı ve ne istediğinizi bileceğiniz bir hafta başlıyor sizin için. Kararlılığınız ve çözüm odaklı oluşunuz sayesinde bu hafta geçmiş ten gelen birçok konuyu sonuçlandırabilirsiniz.

Yay Burcu:

Yay urcu bu hafta ailevi konulara yoğunlaşıyor. Ailevi ilişkilerinizin yükseleceği ve birbirinize daha anlayışlı olacağınız bu hafta sonrası aile bağlarınız güçlenebilir. Ayrıca eğitim konularında yeni bir gelişme yaşayabilirsiniz.

Oğlak Burcu:

Oğlaklar yine dert ortağı… Arkadaş çevrenizin size ihtiyaç duyacağı bir hafta sizi bekliyor. Sizinle paylaşmak isteyecekleri ve fikir alış-verişinde bulunacakları bazı gelişmeler yaşanabilir.

Kova Burcu:

Sevgili Kovalar geçtiğimiz hafta yaşanan dolunay sebebi ile romantik duygularınız biraz köreliyor. Bu hafta partnerinizle kavga veya maalesef bir ayrılık söz konusu olabilir.

Balık Burcu:

Sevgili Balıklar bu hafta sosyal iletişiminiz yükselişte yeni ortam ve yeni insanlarla tanışma isteği yaşayabilirsiniz. Diğer yandan maddi bir rahatlama söz konusu olabilir.

            Teşekkürler.

Atalanta,

 

Bilgilendirme : Öncelikle bir rahatsızlığınız varsa doktorunuza başvurunuz. Sitedemizde yer alan bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini tutmamaktadır. Bitkilerin kabul görülmüş faydalarından bahsedilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here