Burç Grubunuza Göre Makyaj Yapmak

0
14

Burç Grubunuza Göre Makyaj Yapmak

            Merhaba kadinnediyo.com ziyaretçileri… Güneşin ve gezegenlerin insan üzerindeki etkilerini malumunuz herkes az çok biliyordur. Bu etkenler neticesinde burçlarımızı ve karakterlerimiz belirlenmektedir ve burçlar 4 ana grupta toplanmaktadırlar. Bu yazımızda biz de sizlere burç gruplarınıza göre nasıl makyaj yapmanız gerektiğini anlatmak isteriz.

Burç Grubunuz ve Makyaj…

          Makyaj bir kadının güzelliği ortaya çıkaran en belirgin faktördür. Yaptığınız makyajın sizi yansıtması ise güzelliğinizi ortaya çıkaracağı gibi karakterinizi de gösterecektir. Olmadığınız biri gibi görünmemek için yapacağınız makyajı iyi bilmek ve iyi uygulamak oldukça önemlidir.

Burcunuzun özelliklerini taşıyan biriyseniz, karakterinizi dışa vurmak için burcunuzun Zodyak sisteminde bulunduğu grubu gözeterek makyaj yapmalısınız…

Burç Gruplarına Göre Makyaj Önerileri…

  • Ateş Grubu (Aslan, Koç ve Yay): Dikkat çekici ve İddialı…

Bu grubun kadınları her konuda iddialıdır. Makyaj konusunda neden olmasın ki… Fark edilmek ve tüm dikkatleri üzerine çekmek sizi temsil eden makyaj tarzıdır. Renk tercihlerinizle de bunu göstermelisiniz. Bu guruptaki kadınların renkleri kırmızı ve siyahtır. Vazgeçilmez makyaj malzemesi ise Eye-liner…

  • Su Grubu (Yengeç, Akrep ve Balık): Hassas ve İçgüdüsel…

Su grubundaki kadınlar sezgilerin ve içgüdülerin temsilcisidir. Doğallık en büyük silahıdır ve renkleri yeşilin her tonudur. Makyaj ile kendilerine doğal bir gizem katabilirler. Doğal Pembe ve Oranj bu grubun diğer favori renkleridir.

  • Hava Grubu (İkizler, Terazi ve Kova): Bağımsız…

Hava grubu özgürlüğün temsilcileridir. Bu gruptaki kadınları en güzel gösterecek renkler uçuk pembe ve mavidir. Özellikle gözleri ortaya çıkaracak açıktan koyuya doğru mavi geçişi ve yanaklarda pembe renk sizi en iyi anlatacak renklerdir.

  • Toprak Grubu (Boğa, Başak ve Oğlak): Sakin ve Kendinden Emin…

Toprak grubu sade bir güzeldir. Abartıdan nefret eder. Nude ve natürel makyaj bu grubun en büyük kozudur. Kahverengi ise; bu gurubun gizli silahıdır. Far, allık ve rujda kahverenginin her tonu size uyacaktır.

Teşekkürler.

            Atalanta,

Bilgilendirme : Öncelikle bir rahatsızlığınız varsa doktorunuza başvurunuz. Sitedemizde yer alan bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini tutmamaktadır. Bitkilerin kabul görülmüş faydalarından bahsedilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here