Haftalık Burç Yorumları (13.07.2020 – 19.07.2020)

0
152

Haftalık Burç Yorumları (13.07.2020 – 19.07.2020)

Merhaba kadinnediyo.com ziyaretçileri…  Haftalık burç yorumları köşemizde temmuz ayının 3. haftasına başlarken sizi bekleyen gelişmeleri yorumlayacağız… (13.07.2020-19.07.2020)

Haftalık Burç Yorumları…

Koç Burcu:

Sevgili Koçlar bu hafta maddi konular biraz vaktinizi alabilir. Bir süredir bozulan harcama düzeninizi tekrar düzene sokmak için biraz hesaplı gitmenin zamanı geldi. Diğer taraftan; dışarıdan bir kişi sebebi ile aile içerisinde kısa süreli bir huzursuzluk yaşanabilir.

Boğa Burcu:

Bu hafta Boğa burcu eğitim hayatı ile ilgili önemli yere sahip bir karar vermek zorunda kalabilir. İlerleyen dönem için kritik bir yere sahip bu karar sonrası hayatınızda bazı radikal değişiklikler yapmanız gerekecek…

İkizler Burcu:

İkizler burcu bu hafta yönetici gezegeninin etkisi ile bilinçaltı yükselişe geçiyor. Farkındalığınızın artacağı bu hafta, bazı konuların hayatınızdaki yeri ve verdiğiniz değeri tekrar sorgulayacaksınız.

Yengeç Burcu:

Yengeç burcu bu haftaya düşük enerji ile başlıyor. Geçmişe takılı kalmak sizin için iyi bir sonuç doğurmayacak bu sebeple, önünüze bakmayı öğrenmeli ve enerjinizi yükseltmek için çaba göstermelisiniz.

Aslan Burcu:

Sevgili Aslanlar sizin çevrenizdekilere ne kadar zor güvendiğinizi bildiğimiz için üzülerek söylüyoruz ki, güvendiğiniz bir kişi bu hafta güveninizi kırabilir. Aşırı üzüleceğinizi bu olay sonrası bu kişiyi hayatınızdan komple çıkarmak isteyebilirsiniz.

Başak Burcu:

Sevgili Başaklar bu haftanın en sakin ve rahatı sizsiniz. Bu hafta artık ileriye doğru adım atmayı arzulayacaksınız. Bu kapsamda belki bir aile tatili veya ziyareti planlayabilirsiniz. Ayrıca; bu hafta kariyer planlarınızda yeni bir yol açılabilir.

Terazi Burcu:

Terazi burcu bu hafta sosyalliği yoğun bir haftaya geçiş yapıyor. Sosyal çevreniz hareketleniyor, yeni arkadaşlıklara hazırlıklı olun. Ayrıca; şu sıralar yeni bir yatırım yapmaktan uzak durmalısınız.

Akrep Burcu:

Sevgili Akrepler, bu hafta yakın çevrenizden bir kişi ile ufak çaplı bir tartışma yaşayabilirsiniz. Ancak; sonrasında size gerçek yüzünü gösterecek ve sizi hayal kırıklığına uğratacak…

Yay Burcu:

Yay burcu ve yükselen yaylar bu hafta romantizmin doruklarında gezeceksiniz. Partnerinize karşı yoğun duygular yaşayabilir ve onu daha mutlu etmek için gizli bir çaba içine girebilirsiniz.

Oğlak Burcu:

Bu haftanın maddi konularda şanslı burcu Oğlaklar olacak… Maddi konularda yükselişe geçen yıldızınız, size yeni gelir kapıları veya birikiminizi artırma gibi yeni fırsatlar oluşturabilir.

Kova Burcu:

Sevgili Kova burcu, yeni yaşınızdan sonra başlayan depresif haliniz bu hafta biraz daha artabilir. Kendinizle ilgili sevmediğiniz yönlerinizi ortaya çıkarabilir ve bunları değiştirmek için bazı kesin adımlar atabilirsiniz.

Balık Burcu:

Sevgili balıklar bu hafta maddi konularda şansınız yükselişe geçebilir ve bir miktar plansız geliriniz olabilir. Ancak; duygusal anlamda bu kadar şanslı değilsiniz. Partnerinizle yaşayacağınız bazı sorunlar sizi derinden üzebilir.

            Teşekkürler.

Atalanta,

 

Bilgilendirme : Öncelikle bir rahatsızlığınız varsa doktorunuza başvurunuz. Sitedemizde yer alan bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini tutmamaktadır. Bitkilerin kabul görülmüş faydalarından bahsedilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here