Saç Modeliniz Karakterinizi Yansıtıyor!

0
91

Saç Modeliniz Karakterinizi Yansıtıyor!

            Merhaba kadinnediyo.com ziyaretçileri… İnsanlar karakterine göre davranır, konuşur ve giyinir… Peki ya saçlar? Saçlar karakteri yansıtmıyor mu? Tabi ki saçlarınız da karakterinizi yansıtıyor. Favori saç modelinize göre insanlar sizin hakkında fikirler edinebilirler. Bu yazımızda bizde sizlere hangi saç modelinin hangi karakteri yansıttığını anlatacağız…

Saç Modelinden Karakter Analizi…

            Saç modelinin kadınların karakterini yansıttığını söylemiştik. Evet, saç modeliniz sizi siz yapan bir enstrümanınız sizi yansıtması kadar doğal bir şey olamaz. Konuyla ilgili çeşitli araştırmalar yapan uzmanlara göre konu daha da ileri bir boyutta… Uzmanlara göre saç modeli kadınların anlık ruh halini bile yansıtmaktadır. Depresif, mutlu, üzüntülü veya diğer tüm duygular saçlarınızla dışa vuruluyor. Çeşitli analizler yapan uzmanların belirlediği kategoriler ise şöyle;

  • Bakımsız Saçlar:

Bakımsız saçlar her zaman için ya güzelliğine önem vermeyen kişileri ya da depresyona girmeye meyilli hafif melankolik kişileri tanımlamaktadır. Özensiz, bakımsız ve cansız saçların yansıttığı karakterler, çabuk kırılan, alıngan ve çekingendir.

  • Dağınık Saçlar:

Saçlarını dağınık bırakan veya dağınık tarz saç modellerinden hoşlanan kişiler özgüveni yüksek kişilerdir. Genellikle eğlenceli karaktere sahip bu kişiler ayrıca özgürlüklerine oldukça düşkündürler.

  • At Kuyruğu:

Saçları genellikle atkuyruğu şeklinde toplayan kişiler hayatı hızlı yaşayan ve keyiflerine düşkün kişilerdir. Ruh hallerinde ara ara dalgalanmalar yaşayabilirler ve aceleci, neşeli ve girişken kişilerdir.

  • Topuz Saçlar:

Topuz saç modeli genellikle asaletini göstermek isteyen havalı kişiler tarafından tercih edilmektedir. Nazik yapıya sahiptirler ve karşılarındakilerden de saygı ve nezaket beklentileri vardır. Kaba davranışları ve gevezelikten ise hiç hoşlanmazlar.

  • Fönlü Düz Saçlar:

Fönlü saç modeli tercih eden kadınlar sıradanlıktan nefret eden, oldukça sosyal yapıda kişilerdir. Rutin işleri ve hayatı sıkıcı bulurlar. Farklı şeyler denemek hayat akışının içerisinde kendisine hep yer bulur.

Teşekkürler.

Atalanta,

Bilgilendirme : Öncelikle bir rahatsızlığınız varsa doktorunuza başvurunuz. Sitedemizde yer alan bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini tutmamaktadır. Bitkilerin kabul görülmüş faydalarından bahsedilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here