Haftalık Burç Yorumları (27.07.2020 – 02.08.2020)

0
2

Haftalık Burç Yorumları (27.07.2020 – 02.08.2020)

Merhaba kadinnediyo.com ziyaretçileri…  Sıcakların en üst seviyelerde seyrettiği bu yaz aylarında, sizi bekleyen tüm olaylar hakkında burçları yorumlamaya devam ediyoruz… (27.07.2020-02.08.2020)

Haftalık Burç Yorumları…

Koç Burcu:

Sevgili Koçlar bu hafta yaşanacak astrolojik fenomenler sonrası para harcamaya biraz daha meyilli olabilirsiniz. Zor kontrol altında tuttuğunuz mali dengeyi bozmamak için bu hafta ayrıca özen göstermeniz gerekmekte…

Boğa Burcu:

Bu hafta Boğa burcunu en çok üzecek konu çevresi olacak. Çevrenizdekilere karşı aşırı güveniniz sebebi ile hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Diğer yandan iş yerinizde yakın tarihte yaşadığınız bir olumsuzlukla ilgili bu hafta yeni ve olumlu gelişmeler yaşanabilir.

İkizler Burcu:

Sevgili İkizler bu hafta yaşayacağınız kararsız tavırlar nedeni ile çevrenizdekilerden eleştirel dönüşler alabilirsiniz. Özellikle basit şahsi konularda bile ikilemlerde kalmanız oldukça can sıkıcı bir hal alabilir.

Yengeç Burcu:

Yengeç burcu ve yükselen yengeçler bu hafta kendilerini yorgun ve tükenmiş bir ruh hâklinde bulabilirler. Özellikle yakın tarihte yaşadığınız birkaç olayın etkisi ile gerçekleşecek bu durumdan ancak yakın çevrenizin desteği ile çıkabilirsiniz.

Aslan Burcu:

İş ortamındaki hırsınız ve sorumluluk arzunuz sizi bu hafta yarı yolda bırakabilir sevgili Aslanlar… Üst amirlerinizin bu özelliklerinizi değerlendirmediğine şahit olmak sizi üzecektir ancak yılmak yok siz doğuştan bir lider ve yetenek abidesisiniz.

Başak Burcu:

Sevgili Başaklar, iyi bir sır tutucu olmanın laneti gibi herkesin sizinle sırlarını paylaşması artık sizi yormaya ve hayatınızı idame ettirmede zorlamaya başlamış olmalı… Bu hafta kendinizi bu konuda biraz rahatsız hissedebilir ve ileriye dönük adımlar atmak isteyebilirsiniz.

Terazi Burcu:

Sevgili Teraziler her zaman yapmaktan hoşlandığınız nasihat verme işi bu hafta çevrenizdekilerden ters tepki alabilir. Bu yüzden kendinizi biraz geri çekebilirsiniz. Diğer yandan ise; sağlığınızla ilgili iyi haberler gelebilir.

Akrep Burcu:

Sevgili Akrepler bu hafta sizin için oldukça hareketli geçiyor. Sürpriz bir evlilik kararı gelebilir. Bu sebeple birkaç gününüz aşırı heyecanlı ve duygusal geçecektir. Ailenizin rızası ve onayını almak için geç kalmamanızı öneririz.

Yay Burcu:

Sevgili Yay ve yükselen Yaylar bu hafta şans ve cesaret konusunda yıldızınız yükselişe geçiyor. Korktuğunuz veya çekindiğiniz ne varsa üzerine gitmek ve bu stresten kurtulmak için büyük bir fırsat olabilir.

Oğlak Burcu:

Oğlaklar bu hafta kendini biraz paranoya içerisinde bulabilir. Ayın hareketleri sebebi ile çevrenizdeki çoğu kişinin sizin aleyhinize olduğunu, birçok konuda size engel olmaya çalıştığını düşünebilirsiniz. Ancak; olayları tam anlamı ile incelemeden karar vermemenizi öneririz.

Kova Burcu:

Sevgili Kovalar bu hafta hayatınızın en romantik haftalarından birisi olabilir. Partneriniz ile geçireceğiniz birkaç güzel program sonrası kendinizi çok mutlu ve şanslı hissedebilirsiniz…

Balık Burcu:

Kıskançlık ve kibir… Bu hafta balık burcunun yoğun duyguları bunlar olacak. Sevdiklerinize karşı ne kadar önemli ve değerli olduğunuzu ispat etme çabası içerisine girebilir. Görmediklerini düşündüğünüzde ise kıskançlığa kapılabilirsiniz.

            Teşekkürler.

Atalanta,

 

Bilgilendirme : Öncelikle bir rahatsızlığınız varsa doktorunuza başvurunuz. Sitedemizde yer alan bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini tutmamaktadır. Bitkilerin kabul görülmüş faydalarından bahsedilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here