Haftalık Burç Yorumları (31.08.2020 – 06.09.2020)

0
141

Haftalık Burç Yorumları (31.08.2020 – 06.09.2020)

Merhaba kadinnediyo.com ziyaretçileri…  Burçlarınızı yorumlamaya yeni bir hafta ile devam ediyoruz. Sizi bekleyen tüm gelişmeler için yorumlarımızı okumaya davet ediyoruz… (31.08.2020-06.09.2020)

Haftalık Burç Yorumları…

Koç Burcu:

Sevgili Koçlar bu hafta astrolojik fenomenlerin etkisi ile biraz inatçı ve sinir bozucu bir yapıda olabilirsiniz. Çevrenizdekilerden bu konuda bolca şikâyet alabilirsiniz. Ayrıca; yine bu yapı sebebi ile iş yerinizde biraz sıkıntı yaşayabilirsiniz.

Boğa Burcu:

Boğalar bu hafta çözüm odaklı bir hava yakalıyorlar. Geçmişten gelen veya yeni karşılaşacağınız tüm olaylara karşı farklı bir bakış açısını sahip olduğunuzu siz de far edeceksiniz. Ayrıca; eğitim konusunda kendinize yeni bir yol çizme vakti gelmiş gözüküyor.

İkizler Burcu:

İkizler burcu ve yükselen ikizler bu hafta sizin ana gündem maddeniz maddi konular olarak öne çıkıyor. Harcamalarınızdaki plansızlık ve ihtiyaç duyulmayan şeylere yönelmeniz sizi biraz zorlamaya başlıyor. Kendinize bir ek gelir bulmaya çalışmalı ya da harcamalarınıza dikkat etmelisiniz.

Yengeç Burcu:

Sert kabuğunuzun arkasına sığınıp kendinizi dışarıya güçlü göstermeye çalışsanız da bu hafta duygusal bir patlama yaşayabilirsiniz. Bazı konuların istediğiniz gibi gitmemesi ve bunların planlanmışçasına üst üste gelmesi sizi biraz yoracaktır.

Aslan Burcu:

Sevgili Aslanlar, bu hafta çevrenizdekilere karşı güveniniz biraz sarsılabilir. Arkadaşlarınızdan göreceğiniz tepkiler nedeni ile biraz hayal kırıklığı yaşayabilir, sonrasında ise aranıza mesafe koymak isteyebilirsiniz.

Başak Burcu:

Sevgili başaklar bu hafta iletişim becerileriniz yükselişte… Kendinizi ifade etmek ve bunu karşı tarafın anlayabileceği şekilde yapmak bu hafta sizin en önemli kozunuz olacak. Diğer yandan bu hafta bir miktar para kaybedebilirsiniz.

Terazi Burcu:

Bu hafta çevrenizdekilerin başına gelen iyi veya kötü olaylardan çok etkilenebilirsiniz sevgili Teraziler… Bu yüzen kendiniz için doğru ve yanlışlarınızı belirlemeli ve kendinize bir yol çizmelisiniz.

Akrep Burcu:

Akrepler ve yükselen akrepler bu hafta öfke sizi kontrol altına alabilir. Çabuk sinirlenebilir ve etrafınızdakilere bunu gösterebilirsiniz. Yılların dostluklarını bir çırpıda silmemek için kendinizi biraz frenlemeniz gerekebilir.

Yay Burcu:

Bu hafta Yay burcunun gündemini sağlık konuları dolduruyor. Kendi sağlığınız için “aman önemli bir şey değildir” demeyi bırakmalı ve gereken hassasiyeti göstermelisiniz. Bu şekilde yaşam kalitenizde de artış görebilirsiniz.

Oğlak Burcu:

Sevgili Oğlaklar bu hafta iş ve kariyer ortamında yeni gelişmelere açık olun… Sizi bekleyen güzel gelişmeler ile moraliniz yükselebilir. Ayrıca; bu gelişmeler maddi durumunuzu da olumlu yönde etkileyecektir.

Kova Burcu:

Geçmişte sizi oldukça üzen bir kişi ile yeniden yüzleşme vakti geliyor sevgili Oğlaklar… Geçmişi deşmek sizi üzecek olsa da bazı konuları netleştirmek sizi zihnen rahatlatacaktır.

Balık Burcu:

Sevgili Balıklar bu hafta çevrenizdekilerin size ihtiyacı olmadığı gibi bir seziye kapılabilirsiniz. Bu düşünce sizi biraz yorabilir. Maddi konularda ise tam aksine rahat bir döneme giriyorsunuz.

            Teşekkürler.

Atalanta,

 

 

Bilgilendirme : Öncelikle bir rahatsızlığınız varsa doktorunuza başvurunuz. Sitedemizde yer alan bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini tutmamaktadır. Bitkilerin kabul görülmüş faydalarından bahsedilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here