Haftalık Burç Yorumları (07.09.2020 – 13.09.2020)

0
163

Haftalık Burç Yorumları (07.09.2020 – 13.09.2020)

Merhaba kadinnediyo.com ziyaretçileri…   Haftalık burç yorumları sayfamızda bu hafta sizleri bekleyen olumlu ve olumsuz gelişmeleri yorumlamaya devam ediyoruz… (07.09.2020-13.09.2020)

Haftalık Burç Yorumları…

Koç Burcu:

Sevgili Koçlar, bu hafta Mars’ın burcunuzda Retro hareketi sebebi ile iş veya eğitim hayatınızda bazı gerilimler yaşayabilirsiniz. Planlarınıza göre hareket etmeye çalışmalı ve diğer konularla ilgili kendinizi meşgul etmemelisiniz.

Boğa Burcu:

Sevgili Boğalar bu hafta sizin için cesaret haftası olabilir. Sizi tedirgin eden ve uzun zamandır ertelediğiniz bazı konuşmaları yapabilir ve bunların neticesinde bazı aksiyonlar alabilirsiniz.

İkizler Burcu:

Kendi ikilemlerinizle yüzleşme zamanı geldi sevgili İkizler ve yükselen İkizler… Düşüncelerinizi tazeleme ve kendinizi sıfırlama zamanı artık… Sizi rahatsız eden tüm konulara karşı yeni bir yaklaşım içerisindesiniz.

Yengeç Burcu:

Bu hafta sizin için oldukça yorucu ve üzücü geçebilir sevgili Yengeçler… Üzerinizdeki gitgide artan yük ve baskı yüzünden kendiniz olamıyorsunuz ve bu hafta ekseriyetle bu şekilde devam ediyor…

Aslan Burcu:

Sevgili Aslanlar bu hafta çevrenizdekilerin ilgi odağı siz olabilirsiniz. İyi veya kötü iki yönde de çevrenizdekilerin konuşmaları sizi rahatsız ve tedirgin edebilir. Bu hafta sonuna doğru kulağınıza gelecek yorumları ciddiye almamaya çalışın.

Başak Burcu:

Sevgili Başaklar evinizde istediğiniz düzeni yapamamanız yüzünden, yeni bir eve taşınma isteği ile bu haftaya başlıyorsunuz. Kendinizi daha çok yansıtan bir eve yerleşirseniz, daha mutlu olabilirsiniz.

Terazi Burcu:

Bu sıralar Mars’ın Retro hareketi sebebi ile çok güvendiğiniz ikna kabiliyetiniz azalabilir. Çevrenizdekileri ikna etmek için daha çok çaba sarf edeceksiniz ve buna rağmen bazen yine başarısız olabilirsiniz.

Akrep Burcu:

Sevgili Akrepler bu haftadan başlayarak önümüzdeki birkaç hafta için önceliğiniz kariyer yükselişi olabilir. Vizyonunuz ve kendinizi geliştirme becerinizi gösterme vakti geldi. Sadece biraz daha özgüvenli olmalısınız.

Yay Burcu:

Sanki alınganlık yapmaya mı başladınız sevgili Yaylar… Evet, bu hafta Mars’ın hareketi sebebi ile aşırı duygusal ve alıngan olabilirsiniz. Kendinize karşı haksızlık yapmamaya ve çevrenizdekileri kırmamaya çalışmanız iyi olacaktır.

Oğlak Burcu:

Geçmişten eski bir dost ile vakit geçirmek güzel olurdu değil mi? Bu hafta hayatınızda güzel hatıralarla hatırladığınız bir kişiden haber alabilirsiniz. Uzun zamandır kimseyle paylaşmadığınız konuları birisine anlatabilmek size çok iyi gelecek…

Kova Burcu:

Sevgili Kovalar, bu hafta ciddi bir yatırım planı yapmadan önce aileniz başta olmak üzere çevrenizdeki daha tecrübeli arkadaşlarınıza danışmalısınız. Kısa vadede karlı dönüşler yaşayabilirsiniz.

Balık Burcu:

Artık mantığınızı devreye sokma zamanı geldi sevgili Balıklar… Duygusallığınızı bir kenara bırakın, her şeyi içinize atıp güçlü gözükmeyi dert etmeyin. Bırakın kendinizi her şey olacağına varır…

            Teşekkürler.

Atalanta,

 

Bilgilendirme : Öncelikle bir rahatsızlığınız varsa doktorunuza başvurunuz. Sitedemizde yer alan bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini tutmamaktadır. Bitkilerin kabul görülmüş faydalarından bahsedilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here