Haftalık Burç Yorumları (14.09.2020 – 20.09.2020)

0
174

Haftalık Burç Yorumları (14.09.2020 – 20.09.2020)

Merhaba kadinnediyo.com ziyaretçileri…  Beklediğiniz haber gelecek mi? Bu hafta mutluluğu yakalayabilecek misiniz? İş yerinizde neler oluyor? Öğrenmek istediğiniz birçok sorunun cevabı burada… (14.09.2020-20.09.2020)

Haftalık Burç Yorumları…

Koç Burcu:

Sevgili Koçlar bu hafta yeni başlangıçlar sizi korkutamayacak… Yeni bir adım yeni bir yatırım belki yeni bir aşka yelken açmanız için bu hafta gereken cesaret, bakış açısı ve özgüven sizinle birlikte olacak…

Boğa Burcu:

Farkındalığınızın yükseldiğini artık hissetmeye başladınız… Olayları farklı görmeye ve farklı yorumlamaya başlamanız ile birlikte çevrenizdekilerin iç yüzlerini daha net anlayabilirsiniz…

İkizler Burcu:

Çevrenizden uzaklaşmak ve yalnız kalmak istemeniz tamamen doğal sevgili İkizler… Kendinizi bunun için üzmeyin. Kendinize vakit ayırmak, ruh sağlığınızı olumlu etkileyebileceği gibi çevrenizdekilerin de sizin değerinizi anlamasını sağlayacaktır.

Yengeç Burcu:

Sevgili Yengeçler bu hafta duygusal gel-gitler ve dengesizlikler yaşayabilirsiniz. Sağlığınız ile ilgili endişe ettiğiniz konularda biraz daha özenli olmalısınız. Ayrıca; bu hafta yeni bir yatırım kararı almamaya çalışın.

Aslan Burcu:

Bu hafta çok mu terssiniz… Etrafınızdakileri kırmak size bir şey katmayacaktır. Biraz daha ılımlı olmaya çalışın. Sizi rahatsız eden bir konu olursa da ortamı terk etmek daha uygun bir davranış olacaktır.

Başak Burcu:

Sevgili Başaklar bu hafta ofis veya evinizde yeni bir tasarım ihtiyacı hissedebilirsiniz. Bu sebeple kendinizi yeni düzenlemelerle ilgilenirken bulabilirsiniz. Titizliğiniz bu konuda da sizi yalnız bırakmayacaktır.

Terazi Burcu:

Sevgili Teraziler sizin için zor bir hafta başlıyor. Almanız gereken kararlar sizi zorlayabilir ve çevrenizdekilerden olumsuz tepkiler almanıza neden olabilir. Ancak; sizdeki irade bunları aşmanızda size yardım edecektir.

Akrep Burcu:

Mali konula bu hafta gündeminizin büyük bir kısmınız oluşturuyor sevgili Akrepler. Gelir gider dengenizi oluşturmak epeydir yaptığınız bir şeydi ancak; yeni gelir oluşturma çabaları sizi biraz yorabilir. Ayrıca; güveneceğiniz kişileri doğru seçmelisiniz.

Yay Burcu:

Geçmişteki kariyer planlarınız ile mevcut durumunuzu karşılaştırarak kendinize biraz haksızlık yapabilirsiniz. Ancak; hayallerinizin peşine koşmak için halen geç değil… Yeni ve daha gerçekçi bir planlama ile yolunuza devam edebilirsiniz.

Oğlak Burcu:

İkili ilişkileriniz yorucu mu olmaya başladı? Peki, bu problemlerin kendinizden kaynaklı olabileceğini hiç düşündünüz mü? Partnerinizi eleştirmeden önce belki de önce özeleştiri yapmanız gerekmekte…

Kova Burcu:

Bu hafta birkaç ufak problem ile karşılaşabilirsiniz sevgili Kovalar… Ancak kendinizi hemen bırakmayın. Yapınız itibari ile bu sizin için zor olsa da kendinize seçtiğiniz doğru dostluklar bu konuda size yardımcı olacaktır.

Balık Burcu:

Mali konularda biraz fazla mı tutucusunuz? Çevreniz tarafından bu konuda çok mu eleştiri alıyorsunuz? Cömertliğiniz ve yüce gönüllülüğünüzü göstermenin vakti gelmiştir belki de…

            Teşekkürler.

Atalanta,

 

Bilgilendirme : Öncelikle bir rahatsızlığınız varsa doktorunuza başvurunuz. Sitedemizde yer alan bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini tutmamaktadır. Bitkilerin kabul görülmüş faydalarından bahsedilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here