Haftalık Burç Yorumları (21.09.2020 – 27.09.2020)

0
190

Haftalık Burç Yorumları (21.09.2020 – 27.09.2020)

Merhaba kadinnediyo.com ziyaretçileri…  Astrolojik değişkenlerin bu hafta üzerinizde ne gibi etkileri olacağını merak ediyorsanız, doğru yerdesiniz… Bakalım sizi neler bekliyor? (21.09.2020-27.09.2020)

Haftalık Burç Yorumları…

 

Koç Burcu:

Sevgili Koçlar bu hafta hayatınızla ilgili önemli bir karar almanın eşiğindesiniz. Ancak; bu kararı almadan önce yapmanız gereken geçmişinizi biraz irdelemek, yapmış olduğunuz hataları ve aldığınız dersleri tekrar hatırlamak olmalıdır.

Boğa Burcu:

Başarısızlıktan korktuğunuz için atamadığınız adımlarınızla yüzleşme vakti geliyor sevgili Boğalar… Pişmanlıklarınız sizi içten içe yiyebilir. Belki de bu yüzden bu hafta yeni fikirlere ve deneyimlere daha açık olacaksınız.

İkizler Burcu:

Sevgili İkizler bu hafta yakın çevrenizle ilgili hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz hazırlıklı olun. Ayrıca; aileden bir kişi ile ilgili ciddi sağlık problemleri baş gösterebilir. Maddi ve manevi desteğinize ihtiyaç duyulacaktır.

Yengeç Burcu:

Sevgili Yengeçler, bir süredir aklınızda olan bir fikirler ilgili bu hafta büyük bir adım atabilirsiniz. Ortaklık veya yatırım fikri içerikli bu adım sonrası geliriniz büyük ölçüde artış gösterebilir.

Aslan Burcu:

Enerjinizin ve motivasyonunuzun yüksek olduğu bir haftaya başlıyorsunuz Aslanlar… Çözüm odaklı ve pozitif bir yaklaşım ile bu haftanız hem sizin hem de çevrenizdekiler için oldukça verimli geçecektir.

Başak Burcu:

Sevgili Başaklar bu hafta iş yerinizde yaşanabilecek sıkıntılar sizin iletişimi enerjinizi düşürebilir. Kimse ile iletişim kurmak istemeyebilirsiniz. Ancak; ortamın gerginliği artacağından hazırlı olmaya çalışın.

Terazi Burcu:

Terazi burcu bu hafta iş hayatınız ve kariyerinizi ilgilendiren bir teklif ile yeni bir yola yönelebilirsiniz. Hem statünüzü hem de gelirinizi direkt olarak etkileyecek bu durum sonrası, duygu değişimleri yaşayabilirsiniz.

Akrep Burcu:

Haftanın duygusalı akrepler olacak… Sevdiğinize henüz açılmadıysanız bu hafta iyi bir zaman olabilir. Hali hazırda bir ilişkisi bulananlar ise uzun bir yol için birbirinizi daha iyi tanıyacağınız bir hafta olabilir.

Yay Burcu:

Motivasyon olarak inişli çıkışlı bir haftaya giriş yapıyorsunuz sevgili Yaylar… İş ortamınızda işinize odaklanamamak, yakın çevrenizle görüşmemek, rutin işlerinize karşı üşengeçlik gibi davranışlar sergileyebilirsiniz.

Oğlak Burcu:

Sevgili Oğlaklar maddi konularda kendinize sıkıyönetim ilan etmelisiniz. Son birkaç haftadır yaptığınız plansız alışverişler bütçe dengenizi ciddi ir şekilde bozacaktır. İleriye dönük daha büyük sıkıntılar yaşamamak için şimdiden tedbir almalısınız.

Kova Burcu:

Sosyal iletişiminiz bu hafta yükselişe geçiyor sevgili Koçlar… Bunu bir fırsata dönüştürerek kendinize yeni ve güzel fırsatlar oluşturabilirsiniz. Ayrıca; uzun zamandır haberleşmediğiniz bir kişi ile tekrar irtibata geçebilirsiniz.

Balık Burcu:

Sevgili Balıklar siz ve partneriniz için zor bir hafta başlıyor. Karar verme becerinizi kısıtlanmış gibi hissedebilirsiniz. Bu sebeple önemli konuları ertelemek, bu hafta sık sergilediğiniz bir davranış olabilir.

            Teşekkürler.

Atalanta,

Bilgilendirme : Öncelikle bir rahatsızlığınız varsa doktorunuza başvurunuz. Sitedemizde yer alan bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini tutmamaktadır. Bitkilerin kabul görülmüş faydalarından bahsedilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here