A Takımı – The A Team

0
117

A Takımı – The A Team

                Merhaba kadinnediyo.com ziyaretçileri… Sizlerle birçok güzel filmi kavuşturduk ve bir yenisi ile yine birlikteyiz. Aksiyon tarzı sevenler için bir öneri hazırladık. 80’li yılların ortasında 4-5 sezon yayınlanan ve bizlere keyifli dakikalar süren A takımı dizisi, film olarak yine bizlerle…

Hikaye Başlıyor…

Başarılı ve gözü pek bir askeri tim, üzerlerine atılan bir suç neticesinde ceza alırlar. Ancak; masumiyetlerini ispatlamak için yeni bir savaşa başlayacaklardır. Albay John Hannibal Smith’in yönetiminde hapisten kaçarak tekrar birleşen farklı karakterlerdeki askerlerimiz, masumiyetlerini ispatlamak için derin bir araştırmanın içine girerler.

Karşılarına çıkan her yeni ipucunda bizi biraz daha meraka sürükleyen film, birbirinden heyecanlı aksiyon sahneleri ile bizi adeta koltuğa yapıştırmaktadır. Aksiyon sahnelerinin yanı sıra çılgın karakterli askerlerimiz bize dozunda bir komedi de sunmaktalar.

Büyük Kaçış ve Takip…

Filmin başında askerlerimizin aldığı görev ve sonrasında kumpasa düşürülmelerini kısa süreli olarak izlemekteyiz. Daha sonra ise; askerlerimizin hapisten kaçışları ve peşlerine düşen devlet yetkililerinden kaçışlarını izlemekteyiz.

Tabi bu kaçış içerisinde masumiyetlerini ispatlamak için yaptıkları mücadele ile birlikte bize iki kulvardan heyecan tattırmaktalar…

A Takımı…

Kendilerine A takımı ismini veren kaçak timimiz; John Hannibal Smith (Liam Neeson), Templeton ‘Faceman’ Peck (Bradley Cooper), Murdock (Sharlto Copley) ve Bosco Baracus B.A. (Quinton Rampage Jackson) adlı 4 kişiden oluşmakta ve filmin başından sonuna kadar yükselen bir tempo ile bize güzel bir seyir zevki yaşatmaktalar.

Özellikle Uçaktan tank ile atladıkları sahnenin üzerimde halen etkisinin devam ettiğini rahatlıkla söyleyebiliriz…

Film Hakkında…

Yapım Yeri: ABD

Yapım Yılı: 2010

Tür: Aksiyon, Gizem

Yönetmen: Joe Carnahan

Oyuncular: Liam Neeson, Bradley Cooper, Jessica Biel, Sharlto Copley ve Quinton R. Jackson

 

                İyi Seyirler.

Atalanta,

 

Bilgilendirme : Öncelikle bir rahatsızlığınız varsa doktorunuza başvurunuz. Sitedemizde yer alan bilgiler hiçbir zaman doktor muayenesinin yerini tutmamaktadır. Bitkilerin kabul görülmüş faydalarından bahsedilmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here